İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eski Fenerbahçeli Deivid: Aziz Yıldırım Primleri Ödedi

Deivid de Souza, Alex’in ödenmediğini iddia ettiği primleri aldıklarını söyledi.

Bir dönem Fener Bahçe forması giyen Brezilyalı oyuncu Deivid de Souza, Alex’in ödenmediğini öne sürdüğü primleri aldıklarını söyledi. Deivid,Beyaz TV’de yayınlanan bir programa telefonla bağlanarak açıklamalarda bulundu.Deivid, sarı-lacivertli takımda birlikte top koşturduğu Alex de Souza’nın primlerin ödenmediği şeklindeki açıklamalarını yalanladı.

“BEN O PRİMİ ALDIM”

Deivid, Aziz Yıldırım’ın kendisine verdiği her türlü sözü yerinde getirdiğini vurguladı. ” Sevilla maçından sonra taahhüt edilen primi aldınız mı” sorusuna Brezilyalı oyuncu, “Maçtan sonra soyunma odasına gelerek, maçtan önce söylediği primin fazlasını söyledi. ve o primi ödedi. Ben o primi aldım. Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra Aziz Yıldırım ile hiç görüşmem olmadı” cevabını verdi.

ALEX NE DEMİŞTİ?

Fenerbahçe’den olaylı bir şekilde ayrılan Alex, 2007-2008 sezonunda Sevilla’yı eleyerek UEFA Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finale yükselmelerine rağmen başkanAziz Yıldırımvaat ettiği primi ödemediğini ifade etmişti. Yıldırım bu iddia üzerine bir açıklama yaparak, primlerin ödendiğine dair dekontları kamuoyu ile paylaşmış ve “Alex gibi futbolcular 100 dolar için takla atarlar” ifadelerini kullanmıştı. Bunun ardından Alex ise imzanın kendisine ait olmadığını iddia etmişti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir