İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ

Batumay Bilişim ve Güvenkik Teknolojileri

Savaş Kara savas@kanalmega.com.tr

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Mustafa Ceker cesur@kanalmega.com.tr

YAYIN YÖNETMEN YARDIMCISI

Burak Kareli burak@kanalmega.com.tr

YAYIN KOORDİNATÖRÜ

Samet Tarnasamettuncer@kanalmega.com.tr

EDİTÖRLER

Hanife Akanhanife@kanalmega.com.tr

Serap Salanserap@kanalmega.com.tr

Pelin Gülharika@kanalmega.com.tr

Esra Aydoğluesra@kanalmega.com.tr

VİDEO EDİTÖRÜ

Hüseyin Topan huseyin@kanalmega.com.tr

GÖRSEL YÖNETMEN

Selma Salanselma@kanalmega.com.tr