İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türkiye’yi ve İzmir’i Eurocup’ta temsil eden Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı Pınar Süt’ü ziyaret etti

Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı oyuncuları ve teknik ekibi 8 Ocak Cuma günü Pınar Süt Tesisleri’ni ziyaret etti. Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı’nın Eurocup ve Türkiye basketbol liginde gösterdiği başarıyı kutlamak amacıyla düzenlenen öğle yemeğine Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İdil Yiğitbaşı, Pınar Süt Genel Müdürü Gürkan Hekimoğlu, Pınar Süt Ar-Ge ve Yatırımlar Koordinatörü Erhan Savcıgil ve Pınar Karşıyaka Basketbol Şubesi Başkanı Tamer Ustaoğlu katıldı.

Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İdil Yiğitbaşı, Pınar Karşıyaka’nın son 2 haftada gösterdiği başarılı çıkışı ve Eurocup ilk müsabakasını kazanmasında emeği geçen tüm sporcuları, teknik heyeti ve yöneticileri tebrik etti.

Pınar Karşıyaka takımıyla birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu belirten İdil Yiğitbaşı; “Pınar Karşıyaka Türkiye’nin en başarılı takımlarından. 1998 yılından beri Pınar Karşıyaka Takımını Ana Sponsor olarak destekliyoruz. Pınar Karşıyaka takımının son yıllarda aldığı başarılı sonuçlar ve ligde şampiyon olması bizi gururlandırdı. Pınar Karşıyaka Takımımız, Türkiye Erkekler Basketbol Birinci Liginde ve Eurocup’da başarılı sonuçlar almaya devam ediyor. Bu başarıların artarak devam edeceğine inanıyoruz. Eurocup’a iyi bir başlangıç yaptık. Hedefimiz Eurocup’da şampiyon olmak olmalı. Başta hocamız Ufuk Sarıca, teknik ekibimiz ve yöneticiler olmak üzere tüm sporcularımızı kutluyor daha nice başarılar kazanacağına yürekten inanıyorum” dedi.

Pınar Karşıyaka Basketbol Şube Başkanı Tamer Ustaoğlu ve Koç Ufuk Sarıca “Bizden desteklerini esirgemeyen Yaşar Holding ve Pınar Ailesine çok teşekkür ediyoruz. Hem ligde hem de Avrupa kupasındaki mücadelelerimizde başarılı sonuçlar almak için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Düzenlenen yemek sonrası Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı ve yöneticileri Pınar Süt üretim tesislerini gezerek Pınar ürünleri hakkında bilgi aldı.

Fotoğraf altı 1: Pınar Karşıyaka’nın başarılı Koçu Ufuk Sarıca “Süt ve süt ürünleri kemik gelişimi için çok önemli. Çocukların ve özellikle genç sporcuların en çok tüketmesi gereken ürünler; bende çocuklara ve basketbolcularıma bol bol süt içmelerini öneriyorum’’ şeklinde konuştu.

Fotoğraf altı 2: Fabrika gezisi sonrası Pınar Karşıyaka Kaptanı İnanç Koç, Koç Ufuk Sarıca ve takım oyuncuları Euroleage mücadelelerinde kullandıkları imzalı basketbol topunu Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İdil Yiğitbaşı’na hediye ettiler.

Fotoğraf altı 3: Pınar Süt Üretim Tesisleri’ni gezen Pınar KSK’li basketbolcular Kerem Gönlüm, Keny Gabriel ve Egemen Güven Pınar Süt’ün tadına baktı.

Fotoğraf altı 4: Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı ve Yaşar Holding Yöneticileri birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.Fotoğraf 4

Fotoğraf 3

 

Fotoğraf 1

 

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir