İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Uyuşturucu Satmayı Kabul Etmeyen Ailenin Evi Kurşunlandı

1 saat önce

Adana’da uyuşturucu satıcıları, kendileri için torbacılık yapmayı kabul etmeyen aileye gözdağı vermek için evlerini kurşun yağmuruna tuttu.

Adana’da uyuşturucu satıcısı 4 saldırgan, torbacılık yapmayı kabul etmeyen ailenin evine uzun namlulu silah ve pompalı tüfeklerle ateş etti. Şans eseri kimsenin yaralanmadığı olay sonrasında saldırganlar lüks bir araçla olay yerinden kaçtı.

AİLENİN EVİ KURŞUN YAĞMURUNA TUTULDU

Silahlı saldırı merkez Seyhan ilçesinin Dağlıoğlu Mahallesi 41021 sokakta meydana geldi. Adam yaralama suçundan cezaevinde yatan Erhan T.’nin teklifi kabul etmemesi üzerine aileye baskı yapan Serkan G. ile 3 adamı, lüks bir otomobil ile sokağa girip T. ailesinin yaşadığı 2 katlı evi Kaleşnikof marka uzun namlulu silah ve pompalı tüfek ile kurşun yağmuruna tuttu.

EVDE BULUNAN KADIN VE ÇOCUKLAR ŞANS ESERİ KURTULDU

Olay sırasında, uzun zamandan beri devam eden tehditler nedeniyle, evin girişine sokağı görecek şekilde kamera taktıran Velican T.’nin işte olmasını fırsat bilen saldırganlar geldikleri araca binerek hızla uzaklaştı.

Saldırı sırasında evde bulunan kadın ve çocuklar şans eseri yara almadan kurtuldu.

“NE YAPARLARSA YAPSINLAR, İNSANLARI ZEHİRLEMEYECEĞİZ”

Olay Yeri İnceleme Şubesi ekipleri pencere ve duvarlardaki kurşun deliklerini tek tek sayıp işaretleyip delil topladı. Silahlı saldırıyı gerçekleştirenlerin uyuşturucu satıcıları olduğunu ileri süren Velican T.’nin “Ne yaparlarsa yapsınlar, insanları zehirlemeyeceğiz” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir