İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Modern Şantiye Etkin Hizmet

 IMG_5660 IMG_5661

Modern Şantiye Etkin Hizmet   

Menderes Belediyesi tarafından belediye işlerinin daha verimli gerçekleşmesi amacıyla Temizlik İşleri Şantiyesi kuruldu.

Daha verimli ve düzenli hizmet için Menderes Belediyesi tarafından Temizlik İşleri Şantiyesi kuruldu. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Barbaros Mahallesi’nde kurulan şantiye modern yapısıyla dikkat çekiyor.

Personel düşünüldü

500 metrekare alan üzerinde hizmet vermeye başlayan Temizlik İşleri Şantiyesi’nde araçlar için otopark ve araç bakım bölümü yer alırken, idari bina içerisinde çalışan personel için dinlenme odası, soyunma odası, tuvalet ve banyo ile mutfak bulunuyor.

Verimli çalışma

İlçeye daha iyi hizmet vermek için şantiyenin kuruluğunu kaydeden Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu,  “ Menderes Belediyesi olarak ilçemize daha kaliteli hizmet sunmak adına şantiyelerimizi inşa ediyoruz. İlk şantiyemiz olan Temizlik İşleri Şantiyemiz faaliyete girdi. Hizmetin ilçeye sunulmasında en önemli etken olan işçilerimiz için özel olarak tasarladık şantiyemizi. Onlar için her ayrıntı düşünüldü. Onların rahat bir ortamda çalışmasıyla etkin ve verimli bir hizmeti de ilçemize sunmuş olacağız ” dedi.

İkinci şantiye hazırlanıyor

Fen ve Destek Hizmetleri Şantiyesi için çalışmaların sürdüğünü belirten Başkan Soylu, “ Görece Hürriyet Mahallemizde Fen işleri ve Destek İşleri Şantiyemizin çalışmalarını sürdürüyoruz. Bin metrekare alan üzerine kurulacak Fen işleri ve Destek İşleri Şantiyemizde 5 adet deponun yanı sıra otopark, araç bakım bölümü ve idari binası ile hizmet verecek. İdari bina içerisinde Temizlik İşleri Şantiyemizde olduğu gibi personel için dinlenme odası, soyunma odası, tuvalet ve banyo ile mutfak olacak” ifadelerini kullandı.

Sera da kurulacak

Park ve Bahçeler Müdürlüğü için de şantiye yapılacağını söyleyen Başkan Soylu, “ İlçemizde önem verdiğimiz park bahçe çalışmalarımızın daha sağlıklı yürümesi için Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz’e bağlı bir şantiyeyi de ilerleyen süreçte hayata geçirmek istiyoruz. Kısık Mahallemiz’de düşündüğümüz projemizde serada olacak. Böylelikle hem kendi ürünümüzü yetiştireceğiz hem de maddi anlamda önemli bir tasarrufu belediye olarak sağlamış olacağız” diye konuştu.

IMG_5637

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir