İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Su Kovasına Düşen 9 Aylık Artun Bebek Öldü

Su Kovasına Düşen 9 Aylık Artun Bebek Öldü

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde, 9 aylık Artun bebek, annesinin temizlik için su doldurduğu kovaya düşerek can verdi.

Su Kovasına Düşen 9 Aylık Artun Bebek Öldü
 

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde 9 aylık Artun, iddiaya göre annesinin ev temizlemek için doldurduğu su kovasına düştü. Hastaneye kaldırılan Artun bebek yapılan tüm müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.

SU DOLU KOVAYI SALONDA BIRAKTI

Olay, geçen cuma günü Şemikler mahallesinde bir evde meydana geldi. Dilek A., ev temizliği için bir kova suyu salona koydu. Sonra mutfağa giden Dilek A., salona geldiğinde 9 aylık bebeği Artun A.’yı kovanın içinde gördü. Şoke olan anne Dilek A., boğulmak üzere olan bebeğini sudan çıkarırken yardım için bağırdı.

ARTUN BEBEK HASTANEDE YAŞAMINI YİTİRDİ

Komşuları Dilek A.’nın sesleri üzerine eve gelirken moraran ve nefes almakta güçlük çeken Artun bebeği özel sağlık polikliniğine götürdü. Burada yapılan tüm müdahaleye rağmen Artun hayatını kaybetti. Anne Dilek A. acı haberle sinir krizi geçirdi.

DİŞ KUTLAMASI TEMİZLİĞİ YAPARKEN OLDU

Öte yandan iki yıl önce evlenen Dilek A.’nın bir gözlük firmasında çalışırken bebeği olduktan sonra işini bıraktığı, olaydan bir gün önce dişini çıkaran bebeği için evde diş buğdayı kutlaması yaptığı öğrenildi.

CENAZESİ AİLESİ TARAFINDAN ALINDI

Dilek A. kutlamadan bir gün sonra evde temizlik yapmak isterken oğlunun su dolu kovaya düştüğü ileri sürüldü. Küçük yaşta talihsiz bir şekilde hayatını kaybeden Artun bebeğin cenazesi, otopsinin ardından ailesi tarafından alındı.

Küçük Artun, Karşıyaka’daki Şemikler Camisinde kılınan cenaze namazından sonra Soğukkuyu mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir