İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kızını okula götüren babanın acı sonu

İzmir’in Kadifekale semtinde, kızını okula götüren Cumali Karahan’ın, bahçeye geri geri girmeye çalışan çöp kamyonun altında kalarak yaşamını yitirdiği kazanın, güvenlik kameralarınca kaydedildiği ortaya çıktı.

Kaza geçen 3 Kasım’da saat 08.30 sıralarında meydana geldi.

Cumali Karahan, sabah uyanamadığı için geç kalan kızı 9 yaşındaki Sude Karahan’ı derse yetiştirmek için Kadifekale’deki Zübeyde Hanım İlkokulu’na getirdi. Kızını okul bahçesinden içeri soktuktan sonra el sallayarak sınıfına uğurladı.

Eve dönmek için yürümeye başlayan baba Karahan, geri geri okul bahçesine giren N.Ç.’nin kullandığı 35 EYE 97 plakalı, Konak Belediyesi’ne ait çöp kamyonunun altında kaldı. Cep telefonları için para yükleme kartı satan iki çocuk babası Cumali Karahan, olay yerinde yaşamını yitirdi. Kazanın ardından gözaltına alınan sürücü N.Ç. sevkedildiği adliyede tutuklandı.

Cumali Karahan’ın yaşamını yitirdiği kazanın, okulun güvenlik kameraları tarafından görüntülediği ortaya çıktı. Görüntülerde, Cumali Karahan’ın kızı Sude ile okula girmesi, ayrılırken el sallaması, ardından bahçeden dışarı çıkmak için yürüdüğü sırada, geri manevra yapan çöp kamyonun tekerleğinin altında kalması, okulda bulunan kişilerin kamyon şoförüne bağırıp durması için koşturması görüntülerde yer aldı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir